В Івано-Франківську відбувся 13-ий конкурс кулінарної майстерності “Кращий за професією”

gt;

Щорічний конкурс молодих талантів організовується керівництвом ТзОВ“Фірма“Надія” на базі ресторану “Надія”.

Мета конкурсу “Кращий за професією” – визначення кращих фахівців сфери ресторанного господарства, кращих зразків кулінарної, кондитерської, ковбасної продукції, напівфабрикатів, вдосконалення навиків професійної майстерності, навчання та обмін професійним досвідом між спеціалістами.

У конкурсі брали участь: кухарі, кондитери, працівники ковбасного цеху, кулінари, офіціанти.
Конкурс “Кращий за професією” включав: презентацію та захист страв кухарями (характеристика, тематика, актуальність, вміле поєднання інгредієнтів); оцінку роботи офіціантів і барменів: оцінювання домашнього завдання; оформлення тематичного столу; сервірування столу, обслуговування в ресторані, подачу страв; а також презентацію та захист нових страв цеху напівфабрикатів; нових кондитерських та ковбасних виробів, дегустацію приготовлених страв.

Молоді спеціалісти ресторанів (кухарі) змагалися між собою у приготуванні кращої нової страви згідно завдань. Страви, які перемогли зайняли почесне місце у меню ресторанів «Надія».

Кондитери фірми “Надія” на цьому конкурсі представили різноманітні новинки кондитерських делікатесів, неперевершені торти та тістечка, задекоровані пряники та солодку Великодню продукцію.

Вразили всіх вироби ковбасного цеху, особливими з яких були язик в салі та запечена качка, фарширована в’яленими томатами і перепелиними яйцями, ковбаса "Прикарпатська" та "Карпатська пікантна". Ці та інші м’ясні делікатеси стали новинками цьогорічного сезону.

Для оцінки запропонованих новинок на конкурсі застосовувалась п’ятибальна система за критеріями: професіоналізм; новизна, творчий підхід; гармонійне поєднання смаку; вишуканість, сумісність продуктів; презентація. За результатами конкурсу кращі спеціалісти своєї справи були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Кухарі, офіціанти, бармени отримали грамоти та цінні призи.

У XIII конкурсі «Кращий за професією» було оголошено двох переможців: Червак Світлана та Андрусяк Володимир, які отримали головний приз — туристичну поїздку до Угорщини та Австрії.

Девіз конкурсу: “Надія – вища якість!”.Источник: “http://briz.if.ua/10639.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя