Рождественская сказкаЖили-были маленькие «пересічні» украинцы. У них уже почти ничего не было, их уже почти никто не любил, а потому они чувствовали себя несчастными и одинокими: сидели часами у телевизора, смотрели специальные телепередачи для умственно отсталых или развлекательные программы для сытых взрослых людей и почему-то грустили.

Перед Новым Годом маленькие украинцы всегда просили Деда Мороза, чтобы он изменил их жизнь к лучшему. Например, подарил им еще много-много новых красивых автомобильчиков. Или помог построить много-много новых домов в Киеве. Или чтоб в украинской трубе природный газ появлялся сам по себе. Но Дед Мороз никогда и ничего маленьким «пересічним» украинцам не дарил, а иногда даже обходил Украину стороной. Как-то раз шёл Дед Мороз со Снегурочкой с Камчатки, так Снегурочка, как узнала про маленьких украинцев, ушла в другом направлении.


Соседи жалели маленьких украинцев и дарили им подарки, например, Евро-2012. Но маленькие украинцы таким подаркам не радовались, грустили и набирали кредиты для покупки красивых автомобильчиков, красивых квартир и красивого голубого природного газа.


В этот Новый Год все вообще стало по-другому. Соседи не только передумали дарить маленьким украинцам подарки, но и перестали давать кредиты, а

маленькие украинцы уже не только вымогают друг у друга взятки и выгоняют друг друга с работы, но и начали грабить друг друга в общественном транспорте. На Крещатике некоторые маленькие украинцы начали вырывать дамские сумочки у некоторых маленьких украинок, когда те выходят из модных бутиков, а если маленькая украинка крепко вцепляется в сумку своими ручками, то её бьют в попу шилом, чтоб хваталась ручками за свою попу, а не за свою сумочку. Особо романтической, опасной и рискованной стала профессия маленького украинского инкассатора. А всё это потому, что у маленьких «пересічних» украинцев остались только Вера, Надежда и Любовь… Вера к налику, Надежда на наличку, Любовь к наличным деньгам.

Маленькие украинцы мечтают быть здоровыми, богатыми и успешными, но, из-за пагубной страсти к наличным деньгам, вымирают, беднеют и ссорятся друг с другом и с соседями.


Но вдруг перед Рождеством случилось чудо, а может и не чудо — вдруг вернулась Снегурочка с подарком для всех маленьких «пересічних» украинцев. С подарком, который обязательно принесёт маленьким украинцам большое, безбрежное и постоянное счастье.


Короче, описание подарка Снегурочки читайте ниже.


Дед Мороз на сайте «ОРД»


Міністру фінансів України

Пінзенику Віктору Михайловичу />01008, м
. Київ-8, вул. М.Грушевського, 12/2П Р О П О З И Ц І Я

Шановний Вікторе Михайловичу!


Займаючи активну життєву позицію, я цікавлюсь суспільно-політичним життям України. Мені відомо, який розмірів у державі досягли корупція, хабарництво, розкрадання бюджетних коштів, торгівля наркотичними засобами, ухилення від сплати податків, нелегальна міграція, вимагання тощо. Значного поширення у державі набула діяльність «конвертаційних центрів».

Усі ці негативні явища стали можливими завдяки існуванню в Україні досить потужної «тіньової економіки», основною рушійною силою якої є готівкові кошти.

Уряд України намагається запобігти всім цим негативним явищам. Про такі спроби, наприклад, свідчить прийняття 26.05.2006 року Кабінетом Міністрів України Постанови № 753 «Про схвалення Концепції поширення безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів».

Для реалізації Концепції запропоновано здійснити низку заходів, серед яких розробити проект закону про електронну комерцію; підготувати пропозиції щодо доцільності внесення змін до нормативно-правових актів з питань торговельної діяльності стосовно безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток під час проведення операцій з продажу товарів (надання послуг); забезпечити розроблення та впровадження безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток за користування послугами транспорту шляхом впровадження безконтактних технологій; забезпечити поширення безготівкових розрахунків з використанням платіжних карток при сплаті податків і зборів під час переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон України тощо.

На жаль, запропоновані заходи є напівзаходами, які здебільшого, залишаються невиконаними. На мою думку, кардинально змінити ситуацію на краще може тільки повна відмова від використання готівки в державі.

Крім знищення підґрунтя злочинності, виключно безготівкові розрахунки нададуть і інші суттєві переваги розвитку економіки України, зокрема держава та підприємці отримають такі можливості:

— своєчасно реагувати на процес інфляції;

— отримувати реальні статистичні показники;

— спрощення завдань податкових та митних органів по контролю за сплатою податків і платежів;

— спрощення самої процедури сплати податків і платежів, скорочення витрат часу, необхідного на оформлення податкових та митних декларацій;

— скорочення бюрократичного апарату, правоохоронних органів, оскільки зменшиться підгрунтя скоєння злочинів, а також корумпованість чиновників і правоохоронців;

— зменшення витрат на утримання служб безпеки і охорони банківських установ;

— спрощення процедури оплати комунальних платежів, відсутність необхідності вистоювати довжелезні черги, тощо.

Список переваг, які отримає країна після переходу на виключно безготівкові розрахунків, можна продовжувати і далі.


Я розумію, що на даний час далеко не всі торгівельні заклади в Україні мають необхідне обладнання з обслуговування платіжних карток. Тому хочу запропонувати ідею розрахунків за допомогою «електронного гаманця» на базі стільникового зв’язку. Практичний досвід розрахунків з використанням «електронного гаманця» вже мають багато громадян України, бо кількість абонентів стільникового зв’язку вже перевершує 56 мільйонів абонентів. Кожний громадянин може перевести необхідну йому суму з свого банківського рахунку в «електронний гаманець» і проводити розрахунки з його допомогою, технічних труднощів при реалізації цього проекту не бачу.


Відповідно до Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 р. № 1837, Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації єдиної державної фінансової, бюджетної, податкової, митної політики, політики у сфері державного внутрішнього фінансового контролю, випуску та проведення лотерей, розроблення та виробництва голографічних захисних елементів.


Саме тому, користуючись своїми конституційними правами (статті 38, 40 Конституції України), на підставі статті 14 Закону України «Про звернення громадян» звертаюсь до Вас, як до керівника Міністерства фінансів України з пропозицією щодо ініціювання створення державної комісії для опрацювання питання вилучення в Україні готівки та переходу на виключно безготівкові розрахунки.


Прошу розглянути пропозицію та за результатами розгляду надати мені письмову відповідь у передбачені законом строки.З повагою СнігурочкаИсточник: “http://ord-ua.com.ua/2009/01/07/rozhdestvenskayaskazka/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя