Міжнародні резерви України в червні зросли на $1,2 млрд

Міжнародні резерви України в червні зросли на $1,2 млрд
Міжнародні резерви зросли завдяки надходженням від розміщення облігацій зовнішньої і внутрішньої позики Об этом сообщает 10kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міжнародні резерви України протягом червня зросли на 1,2 мільярда та сягнули понад 20,6 мільярда доларів в гривневому еквіваленті, повідомляє Національний банк України.


Таким чином, йдеться в повідомленні, за перший місяць літа обсяг резервів зріс на 6,4%.


За даними центрального банку, міжнародні резерви зросли завдяки надходженням від розміщення облігацій зовнішньої і внутрішньої позики та сприятливому курсу валют.


«У червні надходження від розміщення облігацій внутрішньої і зовнішньої державної позики становили 1 612,4 мільйона доларів США. Зокрема, від розміщення єврооблігацій отримано 1 мільярдів євро, від ОВДП – 325,8 мільйона доларів США і 148 мільйонів євро», – повідомляє НБУ.


Крім того, згідно з роз’ясненням регулятора, завдяки сприятливій ситуації на валютному ринку Нацбанк зміг поповнювати резерви за рахунок інтервенцій на міжбанківському валютному ринку загалом на 322,3 мільйона доларів.
Міжнародні резерви України у червні зросли на 1,2 млрд дол. США до 20,6 млрд дол. США. Зростання відбулося завдяки насамперед розміщенню Урядом єврооблігацій і купівлі Національним банком валюти на міжбанківському ринку. https://t.co/nORQXxu6gs pic.twitter.com/HYG4crt8Z7

— Національний банк України (@NBUkraine) 5 липня 2019 р.
«Станом на 1 липня 2019 року обсяг міжнародних резервів покриває 3,4 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку», – стверджують у НБУ.


Нагадаємо, 27 травня в Україні запрацювала система міжнародного депозитарію Clearstream, завдяки якій іноземні інвестори можуть купувати українські державні цінні папери та розраховуватися за ними через цю систему.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/mizhnarodni-rezervi-ukrajini-v-chervni-zrosli-na-12-mlrd-607615.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя