Запоріжці закликають владу до цивілізації в системі транспорту

Фото — ілюстрація


Відповідна е-петиція з’явилася на сайті. Об этом сообщает 0342ua.com со ссылкой на СМИ.


Віктор Ніжурін звертається до місцевої влади, зокрема, до мера Володимира Буряка, із проханням впровадження оплати за проїзд у громадському транспорті по QR-коду. Для початку непогано було б розпочати з комунального транспорту.


«Впровадження QR-оплати за проїзд у міському транспорті дозволить прозоро підрахувати кількість перевезень, й стане у пригоді при розрахунку вартості проїзду у міському транспорті. Всім громадянам які щодня користуються проїздом у комунальному транспорті буде дуже зручно сплачувати проїзд оскільки не потрібно буде розмінювати великі купюри на дрібні, «Запоріжелектротранспорту» це дозволить в перспективі скоротити штат кондукторів, або перевести їх на роботу в статусі контролерів, мати ретельнішого розрахунку тарифу на проїзд», повідомляє автор.


Для прикладу він наводить «ПриватБанк», який начебто, готовий забезпечити QR-кодами кожен транспорт.


Про запровадження системи електронного квитка у міському транспорті (тролейбуси, трамваї, автобуси, маршрутки) почали говорити ще за часів попереднього глави Запоріжжя Олександра Сіна. До речі, свого часу ці «нововведення» обіцяв Володимир Буряк. У 2019 році мали вводити е-квиток. Шкода, що поки далі слів справа не йде, адже це б допомогло контролювати пасажиропотік.


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/zaporizhci-zaklikajut-vladu-do-civilizacii-v-sistemi-transportu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя