Василь Шкляр озвучив фільм "Чорний ворон", знятий за його романом

Василь Шкляр Об этом сообщает todaymoy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прем’єра історичної драми "Чорний ворон" за мотивами роману Василя Шкляра відбудеться 5 грудня. Сам письменник не обмежився роботою над сценарієм фільму.

Шкляр регулярно приїздив на майданчик, переглядав щойно відзнятий матеріал разом з режисером Тарасом Ткаченком.

Більш того, стало відомо, що голос автора можна буде почути у стрічці – Василь Шкляр озвучить історичні коментарі у фільмі та стане для них закадровим поводирем в минуле української історії.

Письменник вже переглянув фільм на великому екрані: "Автор ніколи не може бути сповна задоволений екранізацією, бо екранне втілення не варто ототожнювати з літературним твором. Та я від самого початку знав цю істину, тому не дивився упереджено. Але я задоволений: сподобались вдало підібрані актори та їх гра. І я впевнений, що картина не залишить байдужим жодного глядача".

"Чорний ворон" відтворює одну зі сторінок української історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. Події у стрічці розкажуть про історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Головну роль у картині виконає молодий український актор Тарас Цимбалюк, відомий за роботою у серіалах "Центральна лікарня" та "Село на мільйон". Окрім нього, ролі у стрічці виконають популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська та інші.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

НВ StyleДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573223921-vasil-shklyar-ozvuchiv-film-chorniy-voron-znyatiy-za-yogo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя