Коронавірус COVID-19: названий головний спосіб зараження

У Китаї заявили, що інфікування коронавірусом, який забрав життя вже більше тисячі чоловік, найчастіше відбувається повітряно-крапельним шляхом.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Beijing News, дану інформацію оприлюднив представник Державного комітету у справах охорони здоров’я КНР. Він, зокрема, прокоментував публікацію Медичного університету Гуанчжоу про те, що продукти життєдіяльності хворих можуть містити в собі коронавірус. Вчені не виключили, що каналізація та вентиляція житлових будинків і лікарень можуть бути небезпечними для здорових людей.


Повідомляється, що раніше, комісія з охорони здоров’я в Китаї виявила новий новий короновірус у фекаліях.


«Виділення вірусу з випорожнень хворих не означає зміни основного шляху поширення інфекції. Вона, як і раніше, найчастіше поширюється через дихальні шляхи або безпосередній контакт», — зазначив представник відомства.


«Роль передачі травного тракту і фекально-оральної передачі потребує ще спостереження і дослідження. Носіння ж маски як і раніше є найбільш важливою захисною мірою», – йдеться в повідомленні


Тим часом стало відомо про третій смертельний випадок в результаті інфікування коронавірусом межами материкового Китаю — в Японії, де померла 80-річна жінка. При цьому вона ніколи не залишала країну, і невідомо, як вона заразилася. Раніше пацієнти померли на Філіппінах і в Гонконзі.


По темі:


Південнокорейські правозахисники проводять мітинг в Сеулі, вимагаючи від уряду Китаю обмежити споживання диких тварин. На плактах написано: «Причини виникнення коронавіруса в Ухані, перестаньте їсти диких тварин»


Коронавірус COVID-19: названий головний спосіб зараження

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:


Група вчених в Гонконзі змогла оперативно розробити вакцину проти коронавируса, поширення якого почалося по світу і китайського міста Ухань. Однак використовувати її можна буде лише після клінічних випробувань.


Тим часом в Україні вже продають фейковий вакцини проти налякав світ вірусу.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/koronavirus-covid-19-nazvanyj-golovnyj-sposib-zarazhennya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя